Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ziemięcin

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Mostki

Mostki(Ziemięcin + 11 km)

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:32 126 m²

Oferujemy przestronną halę do wynajęcia w miejscowości Mostki (gm. Sompolno). Nieruchomość o powierzchni około 150 m , idealna propozycja dla firmy poszukującej przestrzeni magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Korabiewice

Korabiewice(Ziemięcin + 24 km)

233 000 zł7 120 m² 32,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki usytuowanej W korabiewicach od strony Huty Partackiej. Działka zadrzewiona o charakterze leśnym. Wymiary działki 74 x 88 Woda i prąd w pobliżu. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grzegorzewice

Grzegorzewice(Ziemięcin + 17 km)

458 700 zł3 058 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grzegorzewice | 3058 m | działka budowlana z dostępem do wody | 30 min od Warszawy Szukasz miejsca w otoczeniu natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do stolicy? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Stare Prażuchy

Stare Prażuchy(Ziemięcin + 16 km)

600 000 zł6 700 m² 89,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam dom restauracyjny o pow. całkowitej 670 m2 usytuowany na działce o pow. 25477 m2 w Gminie Ceków Kolonia - miejscowość Prażuchy. Budynek murowany z ceramiki składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Gawarskiego

Tarczyn(Ziemięcin + 21 km)

11 000 000 zł39 147 m² 280,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.991306, 20.827028 Tarczyn, ul. Władysława Gawarskiego Numer Ewidencyjny 41/1 Media Kanalizacja - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kaleń

Kaleń(Ziemięcin + 21 km)

329 000 zł2 054 m² 160,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 2025 m cicha okolica Grodziska Mazowieckiego - kaleń Lokalizacja: działka w kształcie kwadratu (45 m x 45 m), położona w spokojnej, cichej okolicy, na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ojrzanów

Ojrzanów(Ziemięcin + 20 km)

387 817 zł1 247 m² 311 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1247 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli. Gminna, utwardzona droga, w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Obrębizna

Obrębizna(Ziemięcin + 23 km)

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jesteś zainteresowany budową domu i szukasz urokliwego miejsca do zamieszkania ? Działki budowlane w Obrębiźnie , gm. Turek , czekają na Ciebie! P rzedstawiamy do sprzedaż y 7.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Adamów-Wieś

Adamów-Wieś(Ziemięcin + 23 km)

345 000 zł1 500 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m położona w miejscowości Adamów Wieś. Działka ma regularny, prostokątny kształt, jest częściowo zadrzewiona. Media w drodze:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Grzegorzewice

Grzegorzewice(Ziemięcin + 17 km)

180 000 zł2 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka rolna o powierzchni 2.000m2 zlokalizowana w Grzegorzewicach gmina Żabia Wola. Zadrzewiona samosiejkami brzózek i sosenek. Na działce znajduje się prąd, linia telefoniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Ziemięcin

Ziemięcin,wielkopolskie

250 000 zł150 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta pamiętaj, że zawsze można negocjować cenę.Za ile byłbyś poważnie zainteresowany ? Sprzedam dom 150 m2, w Ziemięcinie gm.Wierzbinek, z zabudowaniami.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij